ADEROS

služby

Všetko, aby vaša značka rástla
a komunikovala profesionálne

.

Marketing a digitálne stratégie

Potrebujete zvýšiť predaj na vašom webe/e-shope, či mať viac dopytov z webu? Ste na správnom mieste. Poznáte to, keď si pozeráte na e-shope napríklad nové tričko a ak si ho nekúpite hneď, začnete ho vidieť úplne všade na internete spolu s inými tričkami? Na sociálnych sieťach, v reklamách na rôznych stránkach a podobne?
Tak napríklad takýto, ale aj iné druhy marketingu a reklamy zabezpečíme aj pre vás. Pravidelne spolu budeme komunikovať, aby ste mali prehlaď o krokoch k dosiahnutiu vášho cieľa a efektivite vynaložených prostriedkov.

Ako to prebieha?

1.

Úvodne stretnutie

Popis vašich predstáv a stanovenie cieľov, ktoré chcete dosiahnuť.

2.

Návrh stratégie

Navrhneme vám ako sa dostať ku vytýčeným cieľom. Stanovenie aktivít, postupov, komunikačných kanálov a počiatočného rozpočtu.

3.

Príprava podkladov

Po vašom odsúhlasení návrhu, pripravíme a vytvoríme potrebné podklady pre kampane. Rátame aj s vašou spätnou väzbou a prípadným doladením.

4.

Spustenie kampaní

Keď je všetko nachystané, spustíme kampane, prípadne ďalšie aktivity.

5.

Analýza a optimalizácia

Neustále analyzujeme dáta a na ich základe optimalizujeme kampane pre čo najvyššiu efektivitu.

Koľko to stojí?

Cena je veľmi variabilná. Záleží od aktuálnej pozície, kde a aké ciele chcete dosiahnuť ale aj od iných dôležitých faktorov.
Preto je najlepšie dohodnúť si s nami krátke úvodne stretnutie, či už online alebo niekde pri dobrej káve, kde si preberieme detaily.

.

Tvorba webstránok

Vytvoríme vám na mieru kvalitnú a jedinečnú webstránku či e-shop, fungujúci na každom zariadení, ktorý bude pevným základom pre váš úspech a ciele. Je veľa vecí, ktoré musí webstránka spĺňať, aby mohla podporovať váš predaj a aby z nej vaši potencionálni zákazníci zbytočne neodchádzali.
Nemusíte webom rozumieť, ani mať predstavu, poradíme vám a ponúkneme riešenia ci už ste začínajúci podnikateľ alebo väčšia spoločnosť, ktorá potrebuje od webstránky unikátne funkcionality.
Tak isto zabezpečíme podporu a všetko potrebné pre chod vašej webstránky, doménu - www adresu, ktorú zadávate do prehliadača, hosting - miesto/server, kde je web uložený a podobne.

Ako to prebieha?

1.

Úvodne stretnutie

Bližšie predstavenie vašej spoločnosti, projektu, produktov či služieb. Určenie cieľov webstránky.

2.

Návrh štruktúry

Vypracujeme koncept rozloženia, podstránok, funkcionalít a ostatných podstatných vecí. Po spoločnom odobrení tak isto aj cenovú ponuku.

3.

Dizajn kľúčových stránok

Vytvoríme grafický návrh ako bude vaša budúca webstránka vypadať. Rátame aj s vašou spätnou väzbou a prípadným doladením dizajnu.

4.

Programovanie

Po vašom odsúhlasení dizajnu pokračuje tvorba webstránky samotným programovaním funkcionalít. Opäť rátame aj s vašou spätnou väzbou.

5.

Spustenie

Keď budete s celým webom spokojný, vypustíme ho do sveta. Zaučíme vás do ovládania prípadných funkcionalít, spustíme nástroje pre meranie návštevnosti a podobne.

Koľko stojí webstránka?

Webstránka môže stáť pokojne niekoľko sto, niekoľko tisíc, ale aj niekoľko desať tisíc eur. Záleží od požiadaviek a funkcií, ktoré má webstránka spĺňať.
Preto je najlepšie dohodnúť si s nami krátke úvodne stretnutie, či už online alebo niekde pri dobrej káve, kde si preberieme detaily.

.

Grafické služby

Prvý dojem spravíte len raz. Nedovoľte, aby bol zbytočne skazený amatérskym logom či prezentačným materiálom. Navrhneme Vám originálne logo vďaka ktorému si Vás budú ľudia pamätať a vytvoríme propagačné materiály s ktorými spravíte dojem.
Logo je nutný základ pre biznis a bude vás všade reprezentovať. Preto by sa mu mala pri jeho tvorbe venovať patričná pozornosť a precíznosť. Zaostávať by za ním nemali ani vizitky, letáky, polepy a ďalšie materiály propagujúce vašu značku, aby vizuálna spätná väzba neodradila vašich potencionálnych zákazníkov.

Ako to prebieha?

1.

Úvodne stretnutie

Bližšie predstavenie vašej spoločnosti, projektu, produktov či služieb. Dohodneme sa, čo všetko je potrebné navrhnúť.

2.

Návrhy loga/materiálov

Vypracujeme zopár návrhov, ktoré budeme následne spoločne upravovať do finálnej podoby, s ktorou budete spokojný.

3.

Odovzdanie

K logu vám vypracujeme logomanuál, aby vyzeralo vždy perfektne, nech sa použije kdekoľvek. K materiálom vám vieme zabezpečiť ich tlač, prípadne vám k nim zašleme tlačové podklady.

Koľko to stojí?

Záleží od toho, čo všetko bude potrebné navrhnúť. Napríklad pri logu sa ale určite nebudeme baviť o tisíckach eur.
Preto je najlepšie dohodnúť si s nami krátke úvodne stretnutie, či už online alebo niekde pri dobrej káve, kde si preberieme detaily.

.

Tvorba a úprava obsahu

Pútavý text, pekné fotografie či profesionálne videá predávajú. Buďte unikátny a zapôsobte na klientov kvalitným obsahom.
Napíšeme za vás texty na webstránku, do prezentačných materiálov alebo príspevkov na sociálne siete. Tie doplníme originálnymi fotografiami alebo videami vašich produktov, služieb či priestorov. Pri sociálnych sieťach zabezpečíme aj celkovú správu profilov vrátane plánu príspevkov a komunikácie so zákazníkmi.

Ako to prebieha?

1.

Úvodne stretnutie

Bližšie predstavenie vašej spoločnosti, projektu, produktov, služieb. Dohodneme si aké texty je potrebné pripraviť, čo odfotiť alebo natočiť, prípadne aké sociálne siete spravovať.

2.

Návrh obsahu

Vypracujeme ukážkový koncept textu, ktorým sa bude uberať a ktorý spolu s vami upravíme podľa vašich predstáv. Navrhneme si termín fotenia a čo všetko bude potrebné pripraviť.

3.

Tvorba obsahu

Podľa štýlu vybraného konceptu dopíšeme aj zvyšné texty, ktoré následne môžeme spolu vyšperkovať. Po samotnom fotení fotky vytriedime a upravíme do finálnej podoby.

4.

Odovzdanie

Výsledný obsah vám rovno zapracujeme do vašich materiálov a výstupov, prípadne zašleme na stiahnutie.

Koľko to stojí?

Cena sa odvíja od množstva textu, príspevkov, dĺžky správy profilov sociálnych sieti či náročnosti videií alebo fotografii, ktoré bude treba vytvoriť.
Preto je najlepšie dohodnúť si s nami krátke úvodne stretnutie, či už online alebo niekde pri dobrej káve, kde si preberieme detaily.

Poďme spolu prebrať váš projekt

Napíšte nám

napíšte nám

Dajte nám vedieť, o čo máte záujem

Odoslaním formulára udeľujete súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov a elektronickou komunikáciou.

Formulár úspešne odoslaný

Formulár neodoslaný